سفارش تبلیغ
صبا
هر کس جویای حکمت است، باید خاندان مرا دوست بدارد . [پیامبر خدا صلی الله علیه و آله]
ألا إنّ حزب الله هم الغالـــــبون
 
 RSS |خانه |ارتباط با من| درباره من|پارسی بلاگ
»» فداکاری و استقامت حزب الله لبنان درنهایت به پیروزی خواهد انجامید

فداکاری و استقامت حزب الله لبنان درنهایت به پیروزی خواهد انجامید.

 ولایت و حزب الله

امام خمینی مردی که تاریخ را تکان داد. سربازانی را برای اسلام تربیت کرد که شهر و کشور در آن معنا ندارد و تنها حزبشان حزب الله است.

رییس بعثه حزب الله لبنان در دیدار با نماینده ولی فقیه در مکه گفت: استراتژی حزب الله لبنان را امام خمینی "ره" ترسیم کرده است و ان شاء الله آرزوی ایشان را برای آزادی فلسطین با استفاده از رهنمودهای امام خامنه ای تحقق می بخشیم ما هرگز اجازه نمی دهیم که مقاومت اسلامی لبنان در گیر مسایل داخلی شود چرا که دشمن توطئه می کند. وی حزب‌الله لبنان را به عنوان فرزند معنوی امام خمینی(ره) معرفی نمود که به مقاومت اسلامی تا شکست کامل دشمنان ادامه می‌دهند. شیخ یزبیک با حضور در بعثه مقام معظم رهبری در مکه مکرمه بیان کرد: ما از امام خمینی "ره" صبر و ثبات و را درمسیر خود آموخته ایم و یقین داریم که فداکاری و استقامت حزب الله لبنان درنهایت به پیروزی خواهد انجامید. وقتی در تابستان گذشته احساس کردیم قصد دارند به مقاومت از پشت خنجر بزنند ، ناچار شدیم که با تدبیر بسیار حرکتی قاطعانه نشان دهیم و اجازه ندهیم که حرکتی مذهبی تلقی شود. با این راهبرد کشور را از ظلم های آمریکایی نجات دادیم. شیخ یزبیک افزود: با انتخاب رییس جمهور درلبنان ، دولت وحدت تشکیل دادیم و ایران نیز بامیزبانی مسوولان لبنان این مسیر را حمایت کرد. وی به اظهارات میشل عون در مورد ایران اشاره کرد و افزود: این اظهارات توسط وی به عنوان یک رهبر مسیحی در تایید پیشرفت های ایران برای جهان جالب توجه بود. دیدار رییس جمهوری لبنان نیز بسیار مثبت بودو تحت تاثیر دیدار خود درایران بویژه با مقام معظم رهبری قرار گرفته بود و از اشراف و احاطه ایشان به مسائل لبنان متعجب بود. شیخ یزبیک افزود: ما افتخار می کنیم که سربازان رهبر انقلاب در دفاع از اسلام و خط ولایت و اهل بیت باشیم. یکی از ثمرات آن حضور مادر بعثه امام خامنه ای و جمهوری اسلامی ایران است. وی به مجاهدت های رهبر شجاع و آگاه حزب الله " سید حسن نصرالله" که مخلصانه برای خدا تلاش می کند اشاره کرد وگفت: وی دردلش تنها عشق به اسلام و ایران و رهبر انقلاب و خط ولایت جاری است .وی همچنین با دعا برای حفظ جمهوری اسلامی ایران و امام خامنه ای گفت: ملت و رهبران ایران مایه حفظ و صیانت اسلام و مقاومت و زمینه ساز دولت مهدی منتظر"عج" هستند. شیخ یزبیک بااشاره به سخنان آیت الله ری شهری دراین نشست گفت: این سخنان مرا به یاد خطبه عید فطر آیت الله خامنه ای انداخت که بشارت دادند آزاد سازی قدس چندان دور نخواهد بود واین مایه امیدواری ما به قرب ظهورامام زمان"عجل الله تعالی فرجه الشریف" است.نوشته های دیگران ()
نویسنده متن فوق: » سیّدحسین نصرالله ( شنبه 87/9/16 :: ساعت 8:47 عصر )

»» لیست کل یادداشت های این وبلاگ

سرکوب آزادیخواهی بحرینیها به دست سعودیها!/ ترجمه اختصاصی
اگر این جنایت است، من به آن اعتراف می کنم!
[عناوین آرشیوشده]

>> بازدید امروز: 27
>> بازدید دیروز: 47
>> مجموع بازدیدها: 247661
» درباره من

ألا إنّ حزب الله هم الغالـــــبون
سیّدحسین نصرالله
ما با شهیدان پیمان بسته ایم تا آزادی قدس شریف و تا روزی که پرچم پرافتخار اسلام را بر فراز بلندترین قله ها در انتهای افق بر زمین نکوبیده ایم از پای ننشینیـــم ‍؛ و نخواهیـــم نشست ...

» فهرست موضوعی یادداشت ها
انقلاب اسلامی و مقاومت اسلامی لبنان[60] . اخبار[42] .
» آرشیو مطالب
لبنان (خرداد 85)
لبنان (تیر 85)
لبنان (مرداد 85)
لبنان (شهریور 85)
لبنان (مهر 85)
لبنان (آبان 85)
لبنان (آذر 85)
لبنان (دی 85)
لبنان (بهمن 85)
لبنان (اسفند 85)
لبنان (فروردین 86)
لبنان (خرداد 86)
لبنان (تیر 86)
لبنان (شهریور 86)
لبنان (دی 86)
لبنان (بهمن 86)
لبنان (مرداد 87)
لبنان (آذر 87)
لبنان (بهمن 87)

» لوگوی وبلاگ


» لینک دوستان
المنار لبنان

» صفحات اختصاصی

» لوگوی لینک دوستان

» وضعیت من در یاهو
یــــاهـو
» طراح قالب